piątek, 13 lipca 2012

"Przygoda...

 ... na jedną noc". Zapewne ciekawi Was co mam na myśli. Ostatnio robiąc porządki w szafce na książki, znalazłam  książkę siostry mojego chłopaka, którą pożyczyłam chyba rok temu. Niestety szkoła i obowiązki z nią związane jak i obowiązki domowe nie pozwoliły mi spokojnie jej przeczytać. Teraz znalazłam trochę czasu między upalnymi dniami a deszczowymi wieczorami. I ku mojemu zaskoczeniu ( bo nie należę do moli książkowych) zostałam dosłownie wciągnięta po czubek noska w każdym rozdziale. Książka spodobała mi bo opiera się na faktach, czyta się  fajnie bo czcionka nie jest ani za mała ani za duża .:P Pozwolę sobie wkleić wyszukaną w googlach recenzje, która i może Was zaciekawi.


"W połowie zwykła dziwka, w połowie nieuleczalna romantyczka - tak mówi o sobie Catherine Townsend, której szczerość i bezpośredniość może zniesmaczać lub budzić zachwyt. Miejscami ocierająca się o pornografię, miejscami satyryczna książka przedstawia beznadziejne poszukiwania seksu i miłości, a najlepiej obydwu naraz. To opowieść o nowoczesnej kobiecie, która w poszukiwaniu tego jedynego, albo w ostateczności tego jedynego na dziś, w dążeniu do kolejnych doznań, kolejnych orgazmów, przenosi się z łóżka do łóżka, a konkretnie od stołu (wykwintna kolacja) na inny mebel (element poszukiwania) i tak w kółko. Wszystko to następnie opisuje w dowcipnych felietonach. Zjeść ciastko i mieć ciastko i jednocześnie dostąpić komunii dusz - wydaje się, że tych dwóch, zupełnie od siebie odmiennych pragnień, połączyć się nie da. A może warto próbować do utraty tchu?"


 A może już ją czytaliście? Jeśli tak to z miłą chęcią przeczytam Wasze opinie na jej temat :)

3 komentarze:

  1. ja nie lubię czytać książek, ograniczam się głównie do lektur szkolnych (i to nie zawsze, ale ciiii...!), ale ta wydaje się być ciekawa. Jak znajdę w bibliotece to przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. lubie tego typu książki :)

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję, na pewno się odwdzięczę :)
Co do pytań to zazwyczaj odpowiadam na blogach osób pytających ;>
Spodobało Ci się tutaj? Dodaj do obserwowanych. (:
Zapraszam ponownie, Paula. ;)